Ephoto Dam Addon (8.x-3.0-beta8) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Image size
ro: Dimensiunea imaginii

en: Version
ro: Versiune

en: Size
ro: Mărime

en: None
ro: Nimic

en: Center
ro: Centru

en: Name
ro: Nume

en: Url
ro: URL

en: Thumbnail
ro: Miniatură

en: Configuration
ro: Configurație

en: Align
ro: Aliniere

en: Caption
ro: Legendă

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Select
ro: Alege

en: Properties
ro: Proprietăți

en: Alternative text
ro: Text alternativ
