Ephoto Dam Addon (8.x-3.0) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Image size
lv: Attēla izmērs

en: Version
lv: Versija

en: Size
lv: Izmērs

en: None
lv: Nav

en: Center
lv: Centrēt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Media
lv: Multivide

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Align
lv: Novietot

en: Caption
lv: Paraksts

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Zoom
lv: Tālummaiņa

en: Properties
lv: Īpašības

en: Alternative text
lv: Atlernatīvs teksts
