Ephoto Dam Addon (8.x-3.0) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Image size
tr: Resim boyutu

en: Version
tr: Sürüm

en: Size
tr: Boyut

en: None
tr: Hiçbiri

en: Center
tr: Merkez

en: Name
tr: İsim

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: Media
tr: Medya

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Align
tr: Hizalama

en: Caption
tr: Başlık

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Select
tr: Seç

en: Properties
tr: Özellikler

en: Alternative text
tr: Alternatif metin
