Ephoto Dam Addon (8.x-3.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Image size
bs: Veličina slike

en: Version
bs: Verzija

en: Size
bs: Veličina

en: None
bs: Nijedan

en: Name
bs: Ime
