Ephoto Dam Addon (8.x-3.1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Image size
eo: Bildogrando

en: Version
eo: Versio

en: Size
eo: Grandeco

en: None
eo: Neniu

en: Name
eo: Nomo

en: Url
eo: URL

en: Configuration
eo: Agordoj
