Ephoto Dam Addon (8.x-3.1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Name
my: အမည်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
