Ephoto Dam Addon (8.x-3.1) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Image size
ta: படத்தின் அளவு

en: Version
ta: பதிப்பு

en: version
ta: பதிப்பு

en: Size
ta: அளவு

en: None
ta: இல்லை

en: Center
ta: மையம்

en: Name
ta: பெயர்

en: Url
ta: முகவரி

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Align
ta: சீரமை

en: Caption
ta: தலைப்பு

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: Properties
ta: பண்புகள்

en: Alternative text
ta: மாற்று உரை
