Ephoto Dam Addon (8.x-3.10) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Image size
km: ទំហំ​រូបភាព

en: Version
km: កំណែ

en: Size
km: ទំហំ

en: None
km: គ្មាន

en: Center
km: កណ្តាល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Media
km: មេឌៀ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ
