Ephoto Dam Addon (8.x-3.11) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Image size
he: גודל התמונה

en: Version
he: גירסה

en: Size
he: גודל

en: None
he: ללא

en: Center
he: מרכז

en: Name
he: שם

en: URL
he: כתובת URL

en: Url
he: כתובת url

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Media
he: מדיה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Align
he: יישור

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Select
he: בחר

en: Properties
he: מאפיינים
