Ephoto Dam Addon (8.x-3.12) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Image size
bn: ছবির আকার

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Size
bn: সাইজ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Name
bn: নাম

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Url
bn: ইউআরএল

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন
