Ephoto Dam Addon (8.x-3.12) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Image size
hy: Նկարի չափ

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Size
hy: Չափ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Name
hy: Անուն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Left
hy: Ձախ
