Ephoto Dam Addon (8.x-3.12) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Image size
ka: სურათის ზომა

en: Version
ka: ვერსია

en: Size
ka: ზომა

en: None
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: Url
ka: ბმული

en: Media
ka: მედია

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
