Ephoto Dam Addon (8.x-3.13) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Image size
nl: Grootte van de afbeelding

en: Version
nl: Versie

en: version
nl: versie

en: Size
nl: Grootte

en: None
nl: Geen

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Name
nl: Naam

en: Url
nl: URL

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Align
nl: Uitlijning

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Select
nl: Selecteren

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Alternative text
nl: Tekstalternatief
