Ephoto Dam Addon (8.x-3.13) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Image size
uk: Розмір зображення

en: Version
uk: Версія

en: version
uk: версія

en: Size
uk: Розмір

en: None
uk: Немає

en: Center
uk: По центру

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: URL
uk: URL-адреса

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Media
uk: Медіа

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Align
uk: Вирівнювання

en: Caption
uk: Підпис

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Select
uk: Вибір

en: Zoom
uk: Збільшення

en: Server URL
uk: Адреса (URL) сервера

en: Properties
uk: Властивості

en: Alternative text
uk: Альтернативний текст
