Ephoto Dam Addon (8.x-3.14) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Version
az: Versiya

en: Size
az: Ölçü

en: None
az: Yoxdur

en: Center
az: Mərkəz

en: Name
az: Ad

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Align
az: Sıralama

en: Caption
az: Başlıq

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Select
az: Seçin

en: Properties
az: Xüsusiyyətlər

en: Alternative text
az: Alternativ mətn
