Ephoto Dam Addon (8.x-3.15) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Image size
id: Ukuran gambar

en: Version
id: Versi

en: Size
id: Ukuran

en: None
id: Tiada

en: Center
id: Tengah

en: Name
id: Nama

en: Thumbnail
id: Miniatur

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Align
id: Ratakan

en: Caption
id: Keterangan

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Select
id: Pilih

en: Properties
id: Properti

en: Alternative text
id: Teks alternatif
