Ephoto Dam Addon (8.x-3.15) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Image size
sk: Veľkosť obrázka

en: Version
sk: Verzia

en: Size
sk: Veľkosť

en: None
sk: Žiadne

en: Center
sk: Na stred

en: Name
sk: Názov

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Media
sk: Médiá

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Caption
sk: Popis

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Select
sk: Zvoľte

en: Properties
sk: Vlastnosti
