Ephoto Dam Addon (8.x-3.2) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Image size
hi: चित्र परिमाण

en: Version
hi: संस्करण

en: Size
hi: आकार

en: None
hi: कोई नहीं

en: Center
hi: मध्य

en: Name
hi: नाम

en: URL
hi: यूआरएल

en: Url
hi: URL

en: Media
hi: मीडिया

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Align
hi: पंक्तिबद्ध

en: Caption
hi: शीर्षक

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं
