Ephoto Dam Addon (8.x-3.20) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Image size
is: Stærð myndar

en: Version
is: Útgáfa

en: version
is: útgáfa

en: Size
is: Stærð

en: None
is: Engin

en: Center
is: Miðja

en: Name
is: Nafn

en: URL
is: vefslóð

en: Url
is: Vefslóð

en: Thumbnail
is: Smámynd

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri
