Ephoto Dam Addon (8.x-3.3) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Image size
ku: قەبارەی وێنە

en: Version
ku: وەشان

en: Size
ku: قەبارە

en: None
ku: هیچ

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Name
ku: ناو

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست
