Ephoto Dam Addon (8.x-3.5) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Image size
el: Μέγεθος εικόνας

en: Version
el: Έκδοση

en: Size
el: Μέγεθος

en: None
el: Κανένα

en: Center
el: Κέντρο

en: Name
el: Όνομα

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Media
el: Μέσα

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Align
el: Στοίχιση

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Select
el: Επιλογή
