Ephoto Dam Addon (8.x-3.5) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Image size
fi: Kuvan koko

en: Version
fi: Versio

en: version
fi: versio

en: Size
fi: Koko

en: None
fi: Ei mitään

en: Center
fi: Keskellä

en: Name
fi: Nimi

en: Url
fi: Osoite

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Align
fi: Tasaa

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Select
fi: Valitse

en: Properties
fi: Ominaisuudet

en: Alternative text
fi: Vaihtoehtoinen teksti
