Ephoto Dam Addon (8.x-3.5) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Image size
hr: Veličina slike

en: Version
hr: Inačica

en: Size
hr: Veličina

en: None
hr: Nema

en: Center
hr: Centar

en: Name
hr: Naziv

en: Media
hr: Mediji

en: Configuration
hr: Postavke

en: Align
hr: Poravnati

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni
