Ephoto Dam Addon (8.x-3.5) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Image size
mn: Зургийн хэмжээ

en: version
mn: хувилбар

en: Size
mn: Хэмжээ

en: None
mn: Байхгүй

en: Name
mn: Нэр

en: Url
mn: Хаяг

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
