Ephoto Dam Addon (8.x-3.5) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Image size
nn: Biletstørrelse

en: Version
nn: Versjon

en: None
nn: Ingen

en: Name
nn: Namn

en: Configuration
nn: Oppsett
