Ephoto Dam Addon (8.x-3.6) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Version
sq: Versioni

en: Size
sq: Madhësia

en: Name
sq: Emri

en: URL
sq: Adresa URL

en: Url
sq: Adresa Url

en: Configuration
sq: Konfigurimi
