Ephoto Dam Addon (8.x-3.7) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Version
bg: Версия

en: Size
bg: Размер

en: None
bg: Не

en: Center
bg: Център

en: Name
bg: Име

en: Url
bg: URL

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Media
bg: Медия

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Right
bg: Дясно

en: Select
bg: Избери
