Ephoto Dam Addon (8.x-3.7) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Image size
ja: 画像ファイルサイズ

en: Version
ja: バージョン

en: version
ja: バージョン

en: Size
ja: サイズ

en: None
ja: なし

en: Center
ja: 中央

en: Name
ja: 名前

en: Url
ja: URL

en: Thumbnail
ja: サムネイル

en: Media
ja: メディア

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Align
ja: 配置

en: Caption
ja: キャプション

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Select
ja: 選択

en: Zoom
ja: ズーム

en: Properties
ja: プロパティー

en: Alternative text
ja: 代替テキスト
