Ephoto Dam Addon (8.x-3.8) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Image size
cy: Maint delwedd

en: Version
cy: Fersiwn

en: Size
cy: Maint

en: None
cy: Dim

en: Name
cy: Enw

en: Thumbnail
cy: Disgrifiad Cryno

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Select
cy: Dewis

en: Properties
cy: Priodweddau
