Ephoto Dam Addon (8.x-3.8) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Image size
sv: Bildstorlek

en: Size
sv: Storlek

en: None
sv: Ingen

en: Center
sv: Centrerad

en: Name
sv: Namn

en: Url
sv: URL

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Align
sv: Justera

en: Caption
sv: Bildtext

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Select
sv: Välj

en: Properties
sv: Egenskaper

en: Alternative text
sv: Alternativ text
