Ephoto Dam Addon (8.x-3.9) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Image size
et: Pildi suurus

en: Version
et: Versioon

en: version
et: versioon

en: Size
et: Suurus

en: None
et: Puudub

en: Center
et: Keskel

en: Name
et: Nimi

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Media
et: Meedia

en: Configuration
et: Seadistus

en: Align
et: Joondus

en: Caption
et: Pealkiri

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Select
et: Vali

en: Properties
et: Omadused

en: Alternative text
et: Alternatiivne tekst
