Ephoto Dam Addon (8.x-3.20) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Image size
oc: Talha de l'imatge

en: Size
oc: Talha

en: None
oc: Pas cap

en: Center
oc: Centre

en: Name
oc: Nom

en: Url
oc: URL

en: Media
oc: Mèdia

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Align
oc: Alinhar

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Select
oc: Seleccionar

en: Properties
oc: Proprietats
