Ephoto Dam Addon (8.x-5.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Image size
be: Памер малюнка

en: Version
be: Версія

en: Size
be: Памер

en: Name
be: Імя

en: URL
be: Спасылка

en: Media
be: Мультымедыя

en: Configuration
be: Налады

en: Caption
be: Загаловак

en: Select
be: Выбраць
