Ephoto Dam Addon (8.x-5.3) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Image size
ms: Saiz imej

en: Version
ms: Versi

en: Size
ms: Saiz

en: Name
ms: Nama

en: Configuration
ms: Konfigurasi
