Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Description
af: Beskrywing

en: Administration
af: Administrasie

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Import
af: Voer in

en: Roles
af: Rolle

en: Permissions
af: Regte

en: Permission
af: Permissie
