Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Administration
ar: الإدارة

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Weight
ar: الوزن

en: Import
ar: استيراد

en: Label
ar: التسمية

en: Roles
ar: الأدوار

en: Template
ar: القالب

en: Save Changes
ar: حفظ التعديلات

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: Duplicate
ar: استنساخ

en: Permission
ar: الصلاحية

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
