Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Description
ast: Descripción

en: Administration
ast: Alministración

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Import
ast: Importar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save Changes
ast: Guardar cambeos

en: Permissions
ast: Permisos
