Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Administration
az: İdarəetmə

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Import
az: İmport

en: Roles
az: Rollar

en: Permissions
az: İcazələr

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Permission
az: İcazə

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
