Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Weight
bn: ভর

en: Import
bn: আমদানী

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
