Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
