Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Administration
bs: Administracija

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Weight
bs: Težina

en: Import
bs: Uvezi

en: Label
bs: Oznaka

en: Roles
bs: Uloge

en: Permissions
bs: Dozvole

en: Permission
bs: Dozvole
