Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Administration
ca: Administració

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Import
ca: Importa

en: Label
ca: Etiqueta

en: Roles
ca: Rols

en: Template
ca: Plantilla

en: Save Changes
ca: Desa els canvis

en: Permissions
ca: Permisos

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Permission
ca: Permís

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos
