Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Administration
cs: Administrace

en: - None -
cs: - Nic -

en: Weight
cs: Váha

en: Label
cs: Popisek

en: Roles
cs: Role

en: Template
cs: Šablona

en: Save Changes
cs: Změny uloženy

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití
