Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: - None -
da: - Ingen -

en: Weight
da: Vægt

en: Import
da: Importér

en: Label
da: Etiket

en: Roles
da: Roller

en: Template
da: Skabelon

en: Save Changes
da: Gem ændringer

en: Permissions
da: Tilladelser

en: Duplicate
da: Duplikér

en: Permission
da: Tilladelse

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: Filter permissions
da: Filtrer tilladelser
