Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: Administration
eo: Administrado

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Weight
eo: Pezo

en: Import
eo: Importu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Roles
eo: Roloj

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Permission
eo: Permeso
