Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Description
es: Descripción

en: Administration
es: Administración

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Weight
es: Peso

en: Import
es: Importar

en: Label
es: Etiqueta

en: Template
es: Plantilla

en: Save Changes
es: Guardar cambios

en: Permissions
es: Permisos

en: Duplicate
es: Duplicado

en: Permission
es: Permiso

en: Preset
es: Valor prestablecido

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: About
es: Acerca de

en: Preset name
es: Nombre del valor prestablecido

en: Uses
es: Usos

en: Filter permissions
es: Filtro de permisos

en: Drush commands
es: Comandos drush
