Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Administration
et: Haldus

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Import
et: Impordi

en: Label
et: Nimetus

en: Roles
et: Rollid

en: Template
et: Mall

en: Permissions
et: Õigused

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Permission
et: Õigus

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab
