Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Administration
fil: Pangangasiwa

en: - None -
fil: - Wala -

en: Weight
fil: Timbang

en: Import
fil: Angkatin

en: Roles
fil: Mga papel

en: Permissions
fil: Mga pahintulot
