Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Weight
fr: Poids

en: Import
fr: Importer

en: Label
fr: Libellé

en: Roles
fr: Rôles

en: Template
fr: Gabarit

en: Save Changes
fr: Enregistrer les modifications

en: Permissions
fr: Droits

en: Duplicate
fr: Dupliquer

en: Permission
fr: Droit

en: Preset
fr: Pré-réglage

en: Machine name
fr: Nom système

en: About
fr: À propos

en: Preset name
fr: Nom du réglage prédéfini

en: Uses
fr: Utilisations

en: Filter permissions
fr: Filtrer les droits
