Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Administration
gl: Administración

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Import
gl: Importar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Template
gl: Modelo

en: Save Changes
gl: Gardar os Cambios

en: Permissions
gl: Permisos

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Permission
gl: Permiso

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos
